VPS – Wirtualne Serwery Prywatne

VPS, czyli Wirtualny Serwer Prywatny to Twój prywatny serwer z własnym adresem IP i własnymi ustawieniami wszelkich aplikacji. Technologia VPS dzieli wielki serwer na kilka logicznych serwerów wirtualnych, z których każdy jest od siebie oddzielony, a więc prywatny. Jesteś niezależny od innych użytkowników serwera. Twoja strona otwiera się z gwarantowaną prędkością.

W VPS uzyskujesz dostęp do konta root, masz możność modyfikowania konfiguracji serwera czy też możesz instalować bardziej zaawansowane oprogramowanie i dodatkowe moduły, czego mogło Ci brakować przy hostingu.

VPS jest dobry przy większych witrynach, sklepach internetowych czy blogach, gdy wzrastają potrzeby większego bezpieczeństwa i ruchu.

Kupując serwer prywatny uzyskujesz bezpieczeństwo, swobodę serwera dedykowanego i odizolowane od innych środowisko, lecz po niższej cenie niż w przypadku serwera dedykowanego.

Wirtualny serwer prywatny jest doskonałym pomostem między hostingiem a serwerem dedykowanym. Pozwala na rozpoczęcie biznesu internetowego małymi krokami. U nas możesz bez dodatkowych kosztów instalacyjnych przejść od VPS do serwera dedykowanego.

Oferujemy naszym klientom trzy wyborne pakiety serwerów VPS – VPS Bronze, VPS Silver i VPS Gold.

Comments are closed.

Partners Logos