Nasz bestseller – serwer dedykowany w centrum danych klasy tier ¾

Dedyk Intel Switch

SWN1-2xE52670-64-2TB
  • Serwer: Intel H2312JFJR
  • Dual Intel Xeon E5-2670
  • Ilość rdzeni: 8
  • Pamięć RAM: 64GB
  • Dysk twardy HDD: 2TB
  • Ruch: 10TB
  • Zdalny dostęp: KVM/IP
  • Instalacja: darmo
  • Kontrakt miesięczny
599 zł
/ mies. netto

Pospiesz się! Ograniczona ilość

Mamy ograniczoną liczbę tych maszyn serwerowych i slotów w naszej szafie rackowej w centrum danych Switch. Po tym, gdy zostaną one wyprzedane, dostępne będą ewentualnie tylko serwery zwolnione przez obecnych klientów – chyba, że ewentualnie zdecydujemy się zainwestować w nową szafę rackową z serwerami.

Dlaczego dedyk SWN1 jest bestsellerem

Centrum danych tier 3/4. Nasze dedykowane serwery SWN1 znajdują się w super nowoczesnym centrum danych Switch DC klasy tier 3/4 w Amsterdamie.

Doskonała maszyna – serwer. Używamy do naszego dedyka ekskluzywnej maszyny – serwera wysokiej wydajności marki Intel H2312JFJR z 8- rdzeniowym procesorem firmy Intel.

Osiem rdzeni procesora Intel.  Osiem rdzeni daje naszemu serwerowi ogromną prędkość, gładkość i bezpieczeństwo. Każdy rdzeń może obsługiwać oddzielny strumień danych.

Aż 64 GB RAM. Pamięć 64 GB RAM spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Zdalny dostęp KVM. Otrzymasz w cenie KVM na IP by mieć swój zdalny dostęp do serwera

Serwerownia Switch

Nasz bestseller – serwer dedykowany jest kolokowany w serwerowni Switch Datacenters w Amsterdamie. Switch DC to znakomity operator nowoczesnych serwerowni klasy tier 3 / 4 – w Amsterdamie i w Woerden (Utrecht). Jest on neutralny wobec sieci komunikacyjnych.

Serwerownia w Amsterdamie ma całkowitą powierzchnię użytkową 8.320 m2, zaś serwerownia w Woerden ma powierzchnię użytkową 5.500 m2. Serwerownia w Amsterdamie nadaje się do otwartych systemów szaf rackowych opartych o zasady OCP.

Serwerownia ma nowoczesne urządzenia, wysokie bezpieczeństwo, redundantne pomieszczenia wejścia kabli, energooszczędne technologie, usługę NOC (Centrum Operacyjne Sieci) w systemie 24/7, elastyczną powierzchnię biurową, bogate zaplecze klienta i politykę neutralności sieci. Funkcjonalności te odróżniają tę serwerownię od innych tradycyjnych centrów danych.

Serwerownia oferuje pełną gamę usług, koncentruje się na dostawcach usług internetowych (ISP) i na integratorach systemów.

/strong

Comments are closed.

Partners Logos