Serwery dedykowane Dediserv

Serwery dedykowane Dediserv są zlokalizowane w dwóch głównych serwerowniach: Evoswitch w Holandii i Equinix w Niemczech. Niewielka części serwerów dedykowanych znajduje się w innych serwerowniach, głownie w Niemczech.

Serwery dedykowane dostarczane przez Dediserv to profesjonalne serwery klasy korporacyjnej. Naszą ofertę wyróżniają dedykowane, nieograniczone pakiety przepustowości 100mbps po stawkach znacznie niższych niż u innych dostawców.

Nasze serwery dedykowane zostały zaprojektowane i skonfigurowane na bazie wieloletniego doświadczenia i współpracy z wymagającymi firmami z całego świata. Dzięki temu sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw.

Oferowane serwery dedykowane to przede wszystkim wysoka klasa sprzętu od sprawdzonych, renomowanych dostawców jak Hewlett-Packard czy Dell. Wysoką wydajność i moc obliczeniową zapewniają serwerowe procesory Intel Xeon. Pamięć operacyjna 16GB RAM i pamięć masowa oparta na wydajnych serwerowych dyskach SAS to gwarancja wysokiej wydajności.

Indywidualne łącza dedykowane 100mbps oraz nieograniczona przepustowość umożliwiają szybki dostęp i wymianę dużych ilości danych w krótkim czasie. Dedykowane łącze to gwarancja, że dostajesz pełną przepustowość tylko dla Twojego serwera. Nie dzielisz jej z innymi użytkownikami.

By zobaczyć wszystkie nasze pakiety serwerów dedykowanych: naciśnij na przycisk „Wszystkie serwery dedykowane”, by pakiety dedykowanych serwerów holenderskich naciśnij na “Evoswitch – Holandia”, aby obejrzeć pakiety dedykowanych serwerów niemieckich naciśnij na „Equinix – Niemcy”.

Comments are closed.

Partners Logos